Рука допомоги від Коваленка

Переглядів 191
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

17-го листопада молодіжна збірна України провела черговий матч у кваліфікації до молодіжного Євро-2017. Після нічиєї зі Шотландією підопічним Сергія Ковальця належало провести матч проти збірної Північної Ірландії, в якому українцям удалося здобути свої перші троє очок у нинішній каденції.

Обидві команди надзвичайно активно розпочали матч, зокрема, перша 10-хвилинка була сповнена небезпечними моментами. У гру були змушені активно вступати воротарі, проте дивідендів жодній з команд це не принесло. Далі ситуація на полі поволі заспокоїлась. Найактивнішими у складі українців були Юрченко, Коваленко та Зінченко, проте розпечатати ворота Бреннана їм так і не вдалося. Щоправда, аналогічне можна сказати й про ворота Сарнавського — нульова нічия за результатами першого тайму.

Усі ж найголовніші події футболісти обох команд приберегли на другий тайм. На 54-й хвилині господарі повели в рахунку — відзначився Маккартан, але на цьому приємні моменти для Північної Ірландії закінчилися. Надалі в матчі забивали лише українці. А точніше — один Віктор Коваленко. На 64-й хвилині він установив рівновагу в матчі, завершивши передачу Безбородька, а за дев’ять хвилин узагалі вивів підопічних Сергія Ковальця наперед, скориставшись передачею Данченка — 2:1. Таким чином, «жовто-блакитні» здобувають першу перемогу, котра дарує більше позитиву в контексті шансів пробитися на Євро-2017. Утім, поки молодіжка бере паузу аж до травня, коли зустрінеться з Македонією.