«Якщо «Динамо» розслабиться…»

Переглядів 198
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
Роман МАКСИМЮК, екс-гравець «Динамо» та «Дніпра».

«Чорноморець» — «Олександрія». Дивився матчі попереднього туру за участі обох команд. Враження протилежні. Одесити сподобалися, попри 0:4, особливо в першому таймі. Розгром спричинило, на мою думку, вилучення в їхньому складі. У Бабича непогана молода команда, котра, вважаю, може виграти в олександрійців, якщо ті покажуть настільки ж погану гру, як із «Олімпіком».

«Сталь» — «Говерла». Якщо чесно, нинішня «Сталь» нідерландського фахівця імпонує мені. Насамперед тому, що намагається реалізувати непритаманний для нашого простору футбол — атакувальний, технічний, комбінаційний. Минулого ігрового дня вони не зовсім заслужено поступилися, зокрема тому, що в першому таймі створили аж три голеві моменти, втім, жодного не реалізували.Тренеру потрібен час для реалізації задуманого, та вже сьогодні в нього непогано виходить. Ставлю на господарів поля.

«Металіст» — «Ворскла». Полтава пропускала попередній тур, отже хлопці мали трохи скучити за футболом. Тим паче, саме гості борються за серйозну турнірну ціль — єврокубки. Причому боротьба триває серйозна: багато хто думав, що «Дніпро» здався, проте реальність показала, що це далеко не так. Тому віддам перевагу гостям, особливо в контексті не зовсім упевнених дій харків’ян в Ужгороді.

«Олімпік» — «Волинь». 50х50. У Санжара хороша команда зі своїм почерком. У Кварцяного колектив теж не в тім’я битий, тим паче, спов­нений западенського духу, тобто затятості, схильності до боротьби. Очікую непоганого матчу, котрий, імовірно, завершиться внічию.

«Карпати» — «Дніпро». Якщо «Дніпро» знову покаже себе в такому ракурсі, як із «Шахтарем», його в Україні нікому не обіграти! Якщо «Дніпро» знову покаже себе в такому ракурсі, як із «Динамо», чекаю впевненої перемоги львів’ян. Дуже різна команда Маркевича: то по-спортивному агресивна, рішуча, цікава, вольова, класна, то безвольна й інертна. «Карпати» вже показали, що вміють грати у футбол. Тому я не знаю, що прогнозувати, — все залежить од того, в якому настрої вийдуть на поле гості. Знаю, що в клубі почали помалу ліквідовувати зарплатні борги, що, безумовно, позитивно вплине на підопічних Маркевича. Матч у Львові покаже, наскільки позитивно.

«Динамо» — «Зоря». Тут теж, я би сказав, 50х50. Якщо «Динамо» розслабиться, відчувши, що пішло у відрив од «Шахтаря», може очікувати неприємностей. Адже у Вернидуба елементарно сильний колектив, який, до того ж, по-справжньому відчув, що «бронза» вже поруч. Якщо підопічні Реброва вийдуть на матч із максимальною самовіддачею, можуть, нарешті, перервати довгу серію невдалих поєдинків із луганцями.